Red Label 1,8m - 3m

Red Label 1,8m - 3m

Red Label to najnowsza seria ekranów elektrycznych KAUBER, zaprojektowana z myślą o prawdziwych kinomanach. Charakterystyczną cechą tego modelu jest zwiększony dystans pomiędzy powierzchnią projekcyjną a ścianą, umożliwiający instalację ekranu bezpośrednio nad płaskim TV. 

Inceiling 1,8 - 4,5m

Inceiling 1,8 - 4,5m

InCeiling to najwyższej klasy elektryczne ekrany projekcyjne. Przeznaczone do zabudowy
w sufitach podwieszanych.
W wersji Tensioned wyposażone
są dodatkowo w specjalny system napinaczy by uzyskać płaską powierzchnię projekcyjną.

Frame 1,5 - 7,5m

Frame 1,5 - 7,5m
Seria Frame to ekrany ramowe 
o idealnie napiętej powierzchni projekcyjnej, naciągniętej na stylową aluminiową konstrukcję. Seria ta dedykowana jest dla wymagających użytkowników, ze specjalnym przeznaczeniem do Kina Domowego oraz auli wykładowych. 

Econo 1,5 - 2,4m

Econo 1,5 - 2,4m
Seria Econo to trzy rodzaje ekranów proponowanych w rozwiązaniach gdzie liczy się jakość za rozsądną cenę. Econo Mobile to ekrany przenośne, mocowane na trójnogu. Econo Electric to ekrany elektryczne do mocowania ścienno sufitowego. Seria Econo Wall to ekrany rozwijane ręcznie. 

Akcesoria

Akcesoria

Sukces każdej instalacji to również dobór odpowiednich akcesoriów dodatkowych. Wybierając produkty KAUBER masz pewność stabilnej 
i niezawodnej pracy.

Blue Label 1,8m - 4,5m

Blue Label 1,8m - 4,5m

Seria nowocześnie zaprojektowa- nych, elektrycznych ekranów projekcyjnych w aluminiowych obudowach. W wersji Tensioned wyposażone są dodatkowo
w specjalny system napinaczy by uzyskać płaską powierzchnię projekcyjną. Model Blue Label XL produkowany jest do 4,5m 
w podstawie.

White Label 1,8 - 2,4m

White Label 1,8 - 2,4m

Seria elektrycznych ekranów White Label została zaprojektowana z myślą o biurach, salach konferencyjnych 
i wykładowych. Bardzo mała, elegancka obudowa z aluminium doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń biurowo-konferencyjną.

Large screens 5 - 12m

Large screens 5 - 12m
Ekrany wielkoformatowe to gama rozwiązań przeznaczona do instalacji zarówno w aulach wykładowych, dużych salach konferencyjnych
i widowiskowych (5-12m). Szeroki zakres zastosowań tej serii uzupełniają łączone bezszwowo powierzchnie projekcyjne do mocowań na konstrukcjach scenicznych.

Windy i uchwyty

Windy i uchwyty

Stabilnie zainstalowany projektor to gwarancja  projekcji zawsze w obszar aktywny ekranu. Windy i uchwyty do projektorów KAUBER to pewność niezawodnej i powtarzalnej pracy. 

Powierzchnie

Powierzchnie

W zależności od warunków projekcji, serii i wielkości ekranu stosuje się odpowiednią powierzchnię projekcyjną. Optymalne jej dobranie to kluczowy element mający wpływ na jakość wyświetlanego obrazu.